AVALEHT‎ > ‎

RATTAGA KÜLLA 2013 OSALEMISE TINGIMUSED

1. Rattaga Külla 2013 korraldajaks on Kuusalu Matkaselts. 

2. Sündmus toimub 24. juunil 2013 algusega Tsitre küla jaanituleplatsilt.

Ajakava:
kell 10.00 - Mandaat
(osalustasu tasumine ainult sularahas /täiskasvanu 5EUR, õpilased 2EUR, kuni 7-aastased lapsed ja seeniorid alates 65. eluaastast tasuta/, matkajate instrueerimine, iga osaleja saab telefoninumbri kuhu abivajaduse korral helistada 
kell 11.00 - Start 
kell 17.00 - Matka orienteeruv lõpp 

3. Raja pikkuseks on planeeritud 50 kilomeetrit.

4. Distantsil on planeeritud 5 puhkepeatust (Kolga-Aabla, Leesi, Juminda, Tapurla, Hara), nende hulgas üks pikem lõunapaus, mille maksumus sisaldub osalustasus.

5. Matkarada kulgeb peamiselt mööda asfalt- ja kruusateid ning metsaradu. Osalejad on kohustatud sõitma kolonnis (mitte üle kahe kaupa kõrvuti), täitma liikluseeskirja, juhinduma liiklusmärkidest ja suunaviitadest.

6. Terve matka jooksul osutab vajaduse korral tehnilist ja meditsiinilist abi saateauto, mis liigub matkajategrupi lõpus. NB! Soovitav on matkale kaasa võtta oma rattale sobiv siserehv.

7. Osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest. Distantsil on kohustuslik kanda kiivrit.

8. Alla 10-aastased lapsed saavad osaleda vaid koos lapsevanema või tema eest vastutava täisealise saatjaga (vastav märge tehakse mandaadis).

9. Matkal liigutakse kolonnis, keskmise kiirusega mitte üle 15 km/h. Kolonni peas liikuvast matkajuhist möödumine on keelatud.

10. Soovitame matkale kaasa võtta piisavalt juua ning soovi korral ning soovi korral energiat andvaid suupisteid.

11. Küsimused korralduse kohta 56 474 484 või matkaselts@matkaselts.ee, küsimused raja kohta 51 63 476 või enn@kirsman.ee

Kuusalu Matkaselts
Comments