KOGUME TERVIST‎ > ‎

TREENERID

Tervistava võimlemise treener Maarika Rohi
Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Spordibioloogia ja Füsioteraapia Instituudi täiendõppeprogrammi füsioteraapia alal (2010), samuti olen osalenud Pilatese treeningutel ja õppelaagris (2011).
Lisaks on andnud anatoomilisi ja füsioloogilisi teadmisi teoorias ja praktikas erinevad massaažiõpingud ja praktilised tööd alates 1996-st aastast.

Tervistava võimlemise tutvustus


Rattasõidutreener Kaido Laas
Paar lauset- olen IV kutsekvalifikatsiooniga jalgrattaspordi treener. Treeneritööga alustasin 1973.aastal, kui olin TPedI kehakultuuriteaduskonna II kursuse tudeng. Olen tegev olnud kõikvõimalikel treeneriametitel Eestis. 2003-2009.a. olin Jaan Kirsipuu rattakooli peatreener, alates 2010.a.tegin taas Kuusalu Rattaklubi, et laiendada noorte jalgratturite kasvulava Eestis. Käesoleval ajal kuulun ka Eesti Jalgratturite Liidu treenerite nõukogusse ja olen seega väga hästi kursis vabariigi jalgrattaspordi eluga.

Rattasõidutreeningu tutvustus


Joogatreener Eve Õun
Olen lõpetanud Tallinna Joogaühingu joogajuhendaja 2 aastase kooli ja oman ka vastavat tunnistust.Lisaks lõpetanud Internatsional Yoga School Power Yoga koolitused ja oman ka vastavat tunnistust.

Joogatreeningu tutvustus


Ujumistreener Ott Soon

Ujumistreeningu tutvustus


Kepikõnnitreener Pille Plakk

Kepikõnni treeningu tutvustus