UUDISED‎ > ‎

TÄNUD KÕIGILE MATKAL OSALENUTELE!

posted Jun 24, 2010, 12:58 PM by Enn Kirsman   [ updated Jun 25, 2010, 11:32 PM ]
Täname kõiki sadat kolme osalejat, kes võtsid vaevaks koos meiega läbida jaanipäeval pisut vähem kui seitsme tunni jooksul umbes nelikümmend seitse kilomeetrit.

Eriti tahame tänada aga Anu, kes oli kogu selle ettevõtmise eestvedajaks ja Kaidit-Tiinat, kes meid enne matka ilusasti üle lugesid ning raha-asjadel silma peal hoidsid. Samuti Ennu, Margot, Madist ja Ruslani kes meid ilusasti ja turvaliselt algusest lõpuni eest vedasid ning Peetrit, kes meid vapralt tagant tõukas.

Sügav kummardus ja aplaus Aita Karjatsele, Rein Riibergile ja Jaak Kipparile läbitud külade ajaloost ja elust-olust pajatatud huvitavate ja sisukate juttude eest.

Täname rajameistrit ja tehnilist abi korraldanud Kaidot ning loomu-likult Liina Veeleidi (OÜ Hirveli) ning Heinarit, Anni ja Enet, kes meie toitlustamise eest head seisid.

Täname ka Ida-Harju maakonnalehte Sõnumitooja, tänu kellele meid üldse nii palju kokku kogunes, MTÜ-d Arenduskoda ja PRIA-t, kes meie üritust LEADER programmist toetasid ning loomulikult taevataati, kes meid nii ilusa ilmaga õnnistas.

Kohtumiseni järgmisel jaanipäeval matkal Rattaga Külla 2011. 


Jälgige reklaami ;)!
Comments